رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الگو های طراحی سایت برای موبایل
#1
الگو های طراحی سایت برای موبایل

 

 

الگو های طراحی سایت برای موبایل 


طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران نگاه عمیق تر به الگوهای طراحی شده توسط داغترین برنامه امروز در این مقاله، کریس بانک و برنامه طراحی سایت اهمیت الگوهای طراحی ناوبری و نمونه های جزئیات از برخی از داغترین برنامه های تلفن همراه امروز را مورد بحث قرار می دهد و نمونه های بیشتری از این الگوهای و بیش از الگوهای طراحی سایت اضافی تلفن همراه در جزئیات کتاب الکترونیکی رایگان، الگوهای طراحی سایت تلفن همراه هنگامی که کسی شروع به استفاده از برنامه شما می کند، آنها باید بدانند کجا بروید و چگونه می توانید در هر نقطه از آن به آنجا بروید. اگر آنها نمیتوانند به راحتی از طریق برنامه شما در طراحی سایت حرکت کنند، شما به سرعت آنها را از دست می دهید. 

بنابراین، طراحی ناوبری موثر در برنامه تلفن همراه شما در طراحی سایت بسیار مهم است. اما قبل از غواصی به منوها، دکمه های عمل، پاپ آپ ها، دکمه ها، فلش ها، لینک ها و غیره، شما باید برخی از ملاحظات اساسی را که لازم دارید قبل از غرق شدن در طراحی سایت داشته باشید. بنابراین کاربران با الگوهای شما آشنا هستند طراحی شده، بلکه هر گونه اطلاعات اضافی به عنوان مثال فلش نور، برخی از متن، و یا تغییر رنگ و یا برجسته کردن برای گرفتن چشم کاربر و آموزش آنها در روش های ظریف در طراحی سایت است.

 

نظرات مهم جهت طراحی سایت ناوبری

هنگامی که شما درک معماری و سازمان نرم افزار تلفن همراه خود را می فهمید، شما آماده اند که در مورد طراحی سایت ناوبری فکر کنید. در هنگام انجام این کار چندین چیز در طراحی سایت وجود دارد: قابلیت دسترسی: ناوبری برنامه تلفن همراه شما، مسلما مهمترین بخش هر دیدگاه در طراحی سایت است تا بتوانید آن را در دسترس داشته باشید، با مهمترین عناصر برجسته که ممکن است بدون از بین بردن محتوای خود معنی دارد. 

منوها، نوارهای فعال، پنجره های بازشو، دکمه ها، فلش ها، لینک ها و سایر عناصر ناوبری را در طراحی سایت خالی کنید تا کاربران بدانند چه کاری باید انجام دهند و همانند اهمیت، جایی که آنها گرفته شوند. با این کار فانتزی نکنید زیرا کاربران نمی خواهند در طراحی سایت حدس بزنند. قابل درک بودن: اگر می خواهید پیشرفته تر با استفاده از ناوبری به عنوان مثال، پیوند دادن تصاویر، اجازه دادن به کشیدن و یا دیگر ناوبری مبتنی بر ژست یا دسترسی به منوهای مخفی اطمینان حاصل کنید که هر دو در پیاده سازی شما در طراحی سایت سازگار هستند.

مرور کلی از الگوهای طراحی سایت

با در نظر گرفتن اهداف طراحی سایت فوق، خلاصه ای از الگوهای طراحی شده ما در این مقاله و حتی بیشتر در کتاب الکترونیکی ما، الگوهای طراحی تلفن همراه گام های پیاده روی و مربیان منوهای سرریز لغزنده ه ناوبری مبتنی بر محتوا کنترل مورفین ناوبری ثابت چسبنده ناوبری عمودی، میله های جانبی و صندلی ها لینک به همه چیز اسکرولبر پیشرفته مشاهده کش رفتن آنها را نگذارید. شیوع ناوبری شما باید در هر دیدگاه برنامه تلفن همراه خود در برخی از فرم ها در طراحی سایت ظاهر شود. در حالی که شما نیازی به ناوبری یکسان ندارید، ساختار پایه باید در طول برنامه کاربردی یکسان باشد، با تغییرات جزئی به لحاظ محتوایی مرتبط در طراحی سایت است.

بررسی گام های پیاده روی در طراحی سایت

کاربر می خواهد بداند چگونه از ویژگی های مختلف برنامه در طراحی سایت استفاده کند. یک پیاده روی یا آموزش طراحی کنید که نشان دهد چگونه هر عملکرد کار می کند. بسیاری از برنامه ها با استفاده از این تکنیک شروع به نشان دادن کاربران در هنگام اولین بار راه اندازی کرده اند و دو راه اصلی برای انجام این کار در طراحی سایت وجود دارد. بعضی از برنامه ها مانند یا ، مسیر دستورالعمل های را به نمایش می گذارند، بخش های مهم را با علامت مربی مشخص می کنند تا توضیح دهند چه کاری در طراحی سایت انجام می دهند. 

بعلاوه، برخی از برنامه های مانند چرخ فلک و از اولین راه اندازی برای نشان دادن یک نمایش اسلاید استفاده می کنند که کاربر را از طریق تمام تجربه می کند، به طور موثر توضیح می دهد که چه کاربر می تواند با برنامه در طراحی سایت انجام دهد. این پیاده روی هم زمان خوبی برای جمع آوری اطلاعات مهم است که فراتر از ثبت نام ساده است، بسیار شبیه یک جادوگر راه اندازی. اهمیت این الگوی برای هر برنامه تلفن همراه که بلافاصله بصری است، به اندازه کافی مورد تاکید قرار نگرفته است، زیرا بیشتر کاربر در مورد محصول خود اطلاعاتی دارد، به همین دلیل دلایل بیشتری برای بازگشت در طراحی سایت دارند.

منوهای سرریز در طراحی سایت

کاربران از دسترسی سریع به گزینه های اضافی یا اقداماتی که می توانند انجام دهند، در طراحی سایت می خواهند. پنهان کردن گزینه های اضافی و دکمه ها در یک منوی سرریز به طوری که آنها رابط کاربری اصلی را نادیده بگیرند. منوهای سرریز به طور گسترده در در طراحی سایت استفاده می شود تا گزینه ها و آیتم های منو در نوار عمل را از بین ببرند که اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند اما مرتبط با زمینه فعلی هستند. برنامه هایی مانند و از موارد استفاده از آن برای موارد منو مانند بازخوانی و تنظیم وضعیت ویژگی های افزوده شده از برنامه استفاده می کنند. 

که کاربر باید دسترسی سریع به طراحی سایت داشته باشد، اما در غیر این صورت اگر در موقعیت های برجسته تر قرار گیرد، در صورتی که در موقعیت های برجسته تر قرار گیرد. به شما اجازه می دهیم که آیتم های منوی اصلی را نگه دارید تا منوی های زیر را برای سریع تر در طراحی سایت به نمایش ببینید.

بررسی لغزنده ها در طراحی سایت

کاربران می خواهند بدون نیاز به حرکت بین گزینه ها. با کشیدن یک انگشت، انتقال بین انتخابات به آسانی و آسان در طراحی سایت است. به شما اجازه می دهد بین چهار نوع خدمات سوار را با یک کشویی یک طرفه به سمت راست یکسان در طراحی سایت تغییر دهید. در این الگوی طراحی رابط کاربر، آنها حتی به سمت بزرگنمایی و یا بزرگنمایی حرکت می کنند تا سطح مشابهی از تراکم ماشین ها را در این نزدیکی به شما نشان دهد، بنابراین شما می توانید تعداد قابل قبولی از گزینه ها را به طور خودکار در طراحی سایت ببینید.ناوبری مبتنی بر محتوا در طراحی سایت کاربران می خواهند جزئیات متن محتوا را به راحتی و به طور مستقیم در طراحی سایت بررسی کنند. 

انتقال بین دیدگاه ها و جزئیات کشورها یکپارچه شده است. و ساخته شده اند این یکپارچه پاسخگو. در ، این الگوی طراحی سایت به شما اجازه می دهد بین دو وضعیت یک نمایه کاربر را به سادگی با کلیک کردن بر روی تصویر اصلی در هر دیدگاه، تغییر دهید. اما آنها یک قدم بیشتر می روند. اگر از عکسها در نمای تفصیلی یک نمایه کاربر ضربه بزنید، روی تصویر کلیک کنید تا به نمایه اساسی بازگردد، در تصویری که روی آن کلیک کرده اید، در طراحی سایت باقی می ماند. این یک تجربه کاربری بسیار جالب و بصری و جریان را در طراحی سایت ایجاد می کند.

کنترل های مورفین در طراحی سایت

کاربر می خواهد انواع مختلفی از اقدامات را در طراحی سایت انجام دهد، اما املاک محدودی برای نشان دادن تمام این کنترل ها وجود دارد. دکمه ها و کنترل های روی صفحه را با قابلیت های جایگزین کنید. بسته به آنچه کاربر در حال انجام است، می تواند یک عنصر را با یک دیگر جایگزین کند، برای مثال انجام و خنثی کردن و یا اضافه کردن و حذف این باعث می شود زمانی که اقدامات متناوب به نوعی در طراحی سایت مرتبط است. و به شما این امکان را می دهند که شما می توانید با افزودن یک پین یا پیگیری یک آلبوم، با تغییر به دکمه لغو کنید. این الگوی طراحی سایت UI موجب صرفه جویی در املاک و مستغلات می شود، هرگونه اقدام سریع و تمیز را لغو می کند و یک راه حل کامل برای بازی است.

ناوبری ثابت در طراحی سایت

کاربر می خواهد در هر زمانی که در برنامه کاربردی است، به منو ها در طراحی سایت دسترسی داشته باشد. ناوبری بالا، سمت یا پایین در حالی که یک صفحه پیمایش می شود، در جای خود قرار می گیرد. در بعضی موارد، عنوان های زیر بخش نیز ممکن است هنگام اسکرول کردن و جایگزینی یا به ناوبری ثابت موجود در طراحی سایت اضافه شوند. کتاب های آدرس نمونه ای عالی هستند که هر بخش حروف الفبا و غیره زیر ناحیه بالای صفحه هنگامی که پیش از آن سربرگ بخش بروید، می نشیند. گالری عکس ها و پوشه های فایل تمایل دارند از این الگوی طراحی سایت مشابه استفاده کنند. 

در موارد دیگر، منوها هنگام حرکت در یک جهت ناپدید می شوند و هنگام حرکت در جهت دیگر ثابت می شوند. نمونه خوبی از آن است که در آن منو در پایین حرکت می کند و در هنگام پیمایش پایین حرکت می کند. این تفاوت از یک نوار عمل یک الگوی است که به شدت مورد استفاده در آندروید برای ذخیره توابع استفاده می شود برنامه های معمول در طراحی سایت استفاده می شود طراحی سایت فروشگاهی در تهران از بهترین خدمات و امکانات شرکت نونگار پردازش برای مشتری های عزیز و متقاضیان می باشد که با کمترین هزینه در اختیاز آن ها قرار خواهد گرفت.
پاسخ
 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن تخصصی وب هاستینگ

انجمن تخصصی وب هاستینگ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است. هدف این انجمن آموزش، راهنمایی و تبادل اطلاعات بین کاربران در زمینه فناوری اطلاعات می باشد.